Представлено проект нового БТР для морської піхоти (ФОТО)

На озброєння морської піхоти ВМСУ може надійти сучасна бойова броньована машина, заточена під специфіку завдань, які виконуються цими підрозділами збройних сил.

Про це повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Саме в такому контексті на нараді в заступника Міністра оборони України генерал-лейтенанта Ігоря Павловського було розглянуто аван-проект виробу ББМ 6х6 шифр «Отаман».

У нараді взяли участь представники керівництва Ліги оборонних підприємств України, Генерального штабу ЗСУ, Державного науково-дослідного інституту озброєння і військової техніки, Департаменту військово-технічної політики й розвитку ОВТ Міноборони, інших структур оборонного відомства, а також приватних оборонних підприємств «Телекард-прилад», корпорації «Таско» та Науково-виробничого об’єднання «Практика», які входять в кооперацію щодо розробки та створення «Отамана».

Головним виконавцем виробу – НВО «Практика», було представлено аван-проект бронемашини, окреслено та запропоновано до обговорення шляхи реалізації проекту. За підсумками наради було схвалено загальний обрис майбутньої бойової машини та визначено подальші завдання підприємствам – учасникам кооперації, щодо подальшої роботи.

Тактико-технічні характеристики БТР 6х6 шифр «Отаман» у варіанті для морської піхоти ВМСУ:

Повна маса: 23500 кг

Споряджена маса (без бойового модуля): 18000 кг

Корисне навантаження: до 5500 кг

Екіпаж: 3+6 чол.

Двигун: Deutz, дизельний, 410kW/558 к.с.

Максимальний крутний момент: 2800 Н*м

Коробка передач: автоматична, Alisson

Колісна формула: 6х6

Бойовий модуль: БМ-3М «Штурм»

Бронювання: лоб – від пострілів з кулемету 12,7 мм, інші проекції – ПЗСА-5

Додаткове бронювання – STANAG рівень 4


Не пропустіть