ЗАЗ оновив популярну модель (ФОТО)

Компанія Юніверсал Моторз Груп, офіційний дистриб’ютор комерційної техніки і автобусів ЗАЗ, структурний підрозділ Корпорації УкрАВТО, на днях провела черговий форум для представників Донецької Обласної Державної Адміністрації на Запорізькому автомобілебудівному заводі.

Регламентом робочого візиту представників Департаменту Розвитку Базових Галузей Промисловості Донецької Обласної Державної Адміністрації була передбачена презентація перспектив подальшого розвитку лінійки пасажирських автобусів, які буде виробляти українське підприємство, озвучені переваги кожної моделі, а також проведено тест-драйв нової моделі приміського автобуса ЗАЗ А08 і міського автобуса ЗАЗ А10.

Крім цього учасникам заходу була проведена оглядова екскурсія по території Запорізького автомобілебудівного заводу в статусі пасажирів автобусів ЗАЗ всіх серій. У складальному цеху заводу відвідувачі детально ознайомилися з усіма етапами виробництва пасажирського транспорту. В рамках зустрічі були порушені актуальні питання модернізації транспортної галузі в регіоні і в Україні, в цілому.

Нагадаємо, що це не перший візит представників Обласних Адміністрацій на Завод, раніше Дистриб’юторська компанія Юніверсал Моторз Груп спільно з керівництвом ЗАЗ організувала День Відкритих дверей для Запорізької Міської і Обласної Державних Адміністрацій.

Джерело ЗАЗ

Не пропустіть