В Україні з’явилися нові пристрої для фіксації порушень ПДР

КМУ затвердив зміни щодо засобів вимірювальної техніки з метою підвищення безпеки.

Постановою від 3 жовтня 2018 року № 852 Кабмін вніс зміни до переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці та до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.

Рішення прийнято з метою забезпечення підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні шляхом впровадження сучасних законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, які фіксуватимуть порушення ПДР.

Розширено перелік приладів контролю за дотриманням правил дорожнього руху з функціями фото та відеофіксації. Відтепер, крім дистанційних вимірювачів швидкості руху, транспортних засобів до цієї категорії віднесені дистанційні вимірювачі просторово-часових параметрів місцеположення транспортних засобів.

Як зазначає КМУ, застосування сертифікованих та повірених сучасних засобів вимірювальної техніки сприятиме зменшенню кількості дорожньо-транспортних пригод та негативних наслідків від їх скоєння, притягненню до відповідальності порушників правил дорожнього руху.

Джерело: ЮРЛІГАзагрузка...