Nissan готує великий електричний кросовер слідом за Ariya

У липні дебютував Nissan Ariya – перший електричний кросовер компанії. На ньому японська марка не збирається зупинятися і вже готує більшу модель.

Великий SUV, у якого поки немає імені, стане третім електромобілем компанії слідом за Leaf і Ariya. Великий паркетник є логічною відповіддю на зростаючий попит в Китаї і США.

Як і Ariya, новинку побудують на новій модульній архітектурі CMF-EV, створеній спеціально для електричних моделей. Глава Nissan Europe Хелен Перрі раніше вже натякала на великий позашляховик: «Платформа буде використовуватися для інших автомобілів в майбутньому. Сегменти C-SUV і D-SUV мають зрости приблизно на 300% протягом наступних трьох років, тому ми плануємо використовувати платформу в сегментах зростання в найближчі кілька років».

Очікується, що електрокросовер отримає запас ходу 500 км. Ariya в старшій версії володіє такою ж «далекобійністю» з батареєю ємністю 87 кВт*год. В цілому ж характеристики поки не розкриваються.

Британське видання Autocar припустило, як може виглядати наступний електромобіль Nissan. На комп’ютерному ескізі зображений автомобіль з аналогічним оформленням передньої частини і подовженою задньою частиною. Також дах зроблений менш похилим, що позитивно позначиться на обсязі багажного відсіку.

Старший брат “Арії” повинен вийти на ринок в 2021 році.


загрузка...