Дешевше купити новий? Скільки коштує ремонт Porsche 959

У клубі ексклюзивних і дорогих речей (в тому числі і автомобілів) є старе добре правило: якщо ти питаєш ціну – значить, тобі це не по кишені.

Porsche 959 вважався найбільш технологічним суперкаром свого часу. Регульована підвіска c змінним кліренсом, система стеження за тиском у шинах, послідовний турбонаддув, кузов з композитних матеріалів – не дивно, що ремонтувати подібний автомобіль компанія Porsche довіряла лише обраним дилерським центрам, та й то на рівні «замінити мастило/фільтри».

Якщо ж Porsche 959 потрапив в серйозну ДТП – як один з примірників в Монтереї (Каліфорнія), який врізався в трейлер, – то варіантів у власника небагато. Перший – виставити машину на аукціон в стані «як є» і виручити приблизно 400 тисяч доларів. Власне, саме так і вчинив власник того самого 959. Варіант номер два – відправити машину на ремонт за програмою Factory Restoration в Штутгарт або Атланту. У скільки обійдеться таке обслуговування – ніхто навіть не намагався порахувати. Але є і варіант номер три – привезти 959 в каліфорнійський Скоттс-Веллі, на фірму Canepa, де Брюс Канепа і його підлеглі пропонують програму Restoration Kit для моделей 959 будь-якого ступеня занедбаності.

Ціна ремонту залежатиме від конкретного екземпляра, але «стеля» цін відома і становить 750 тисяч доларів. За ці гроші автомобіль може бути забарвлений в будь-який колір на замовлення клієнта та навіть форсований до 785 кінських сил. Як говорить Брюс Канепа, який в минулому був гонщиком команди Porsche, Restoration Kit дозволяє створити новий автомобіль на базі старого. При цьому все буде настільки якісно, що машину буде не соромно показати на Конкурсах Елегантності.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти