Компанія Maserati показала нову модель та логотип

У середу, 9 вересня вперше з 2007 року Maserati представила новий суперкар – MC20.

В основі кузова новинки лежить вуглепластиковий монокок. Двигун теж новий: його розробили спеціально для Maserati MC20. Це 3,0-літрова V-подібна «шістка» з кутом розвалу 90 градусів. Мотор з назвою Nettuno отримав кілька цікавих інженерних рішень. Зокрема, тут використовується форкамерне запалювання, дві свічки на кожен циліндр і комбіноване впорскування (безпосереднє і розподілене). В результаті суміш підпалюється свічкою в маленькій додатковій камері, встановленій над основною, а потім надходить в основну. Там передбачена своя свічка, яка підпалює суміш на малих навантаженнях. Два турбокомпресора розташовані зовні блоку, що теж є незвичним.

Nettuno розвиває 630 к.с. при 7500 об / хв і 730 Нм в діапазоні від 3000 до 5500 об / хв. Maserati називає його найпотужнішим серійним 3,0-літровим V6 на планеті. ДВЗ агрегатується з 8-ступінчастим «роботом» з двома зчепленнями. Тяга передається на задню вісь, де також передбачено диференціал.

Також разом з MC20 компанія представила злегка оновлений фірмовий логотип. Дизайнери змінили вигин і відстань між стрілами тризуба, а на кольорових емблемах (наприклад, на капоті) відмовилися від червоного.

Виробництво Maserati MC20 планують розпочати до кінця поточного року.


Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти