Каліфорнія планує заборонити продаж нових авто на бензині

Каліфорнійська влада прийняла рішення заборонити продаж нових легкових і легких вантажних автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2035 року.

У середу губернатором Каліфорнії – Гевіном Ньюзом, було підписано розпорядження в якому він вказав Правлінню з повітряних ресурсів Каліфорнії видати правила, згідно з якими з 2035 року в штаті можна буде продавати лише ті автомобілі, що не мають шкідливих викидів у повітря.

Читайте також: Власники Tesla втратили доступ до машин через масштабний збій

Політик стверджує, що транспорт відповідає за понад 50% забруднення повітря в штаті, 80% забруднення смогом та 95% токсичних дизельних викидів.

“Це найефективніший крок, який наша держава може зробити для боротьби зі зміною клімату. Занадто багато десятиліть ми дозволяємо автомобілям забруднювати повітря, яким дихають наші діти та сім’ї. Каліфорнійцям слід турбуватися, якщо наші машини викликають у наших дітей астму. Наші машини не повинні погіршувати пожежі — і створювати задимлене повітря. Автомобілі не повинні провокувати танення льодовиків або підіймати рівень моря, загрожуючи нашим пляжам і узбережжям “, – сказав губернатор.

Також політие роз’яснив, що нові правила не заборонятимуть володіння, або продаж вживаних автомобілів, а стосуватимуться продажу лише нових машин. За його словами, цей крок скоротить викиди парникових газів більш ніж на третину.

Продаж електрокарів у Каліфорнії

До цього часу на одну тільки Каліфорнію припадало більше половини електромобілів, проданих в США. Експерти вважають, що штат може йти в ногу з часом, щоб досягти мети, поставленої виконавчим розпорядженням 2018 року про продаж 5 млн електрокарів до 2030 року.

Читайте також: В Ізраїлі тестують електричну дорогу, яка заряджає електромобіль під час їзди


Джерело unian.net
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти