У Німеччині представили колісну БМП з двигуном потужністю 1860 к. с.

Компанія з Німеччини FFG Flensburger Fahrzeugbau представила демонстраційний зразок нової колісної бойової броньованої машини під назвою Genesis

Презентація нової колісної броньованої машини Genesis пройшла під час симпозіуму «Актуальні проблеми та перспективи середнього оборонного підприємства по підтримці технічних інновацій», який відбувся 23 вересня в Німеччині.

Genesis є ББМ (бойовою броньованою машиною) з колісною формулою 8х8, яка побудована за концепцією GTK Boxer. Тобто – це машина зі змінними модулями. На симпозіумі “Генезис” був представлений в конфігурації бойової машини піхоти (БМП), що видно з вогневої потужності бойового модуля.

Машина оснащена дизельним двигуном, що видає на-гора ні багато ні мало 1860 к. с. Силовий агрегат встановлений в передній частині транспортного засобу. Двигун живить вісім генераторів, розташованих в осях машини. Кожен з генераторів забезпечує крутний момент в 15 622 Нм.

Читайте також: Рейтинг найдешевших в обслуговуванні іномарок в Україні

Управління бронеавтомобілем здійснюється за допомогою зміни швидкості обертання або гальмування коліс, розташованих на різних бортах. З огляду на це по радіусу розвороту “Генезис” нагадує гусеничну машину. У разі відмови окремих коліс вони переводяться на холостий хід, щоб не заважали руху машини.

Виробник підкреслює і інші переваги гібридного приводу. А саме – завдяки відмові від багатьох механізмів (наприклад, повороту колеса) він має набагато простішу конструкцію. В режимі руху з використанням тільки електричного приводу машина працює дуже тихо.

БТР / БМП відрізняється хорошою динамікою розгону, адже електромотори забезпечують повний крутний момент вже на старті. Екіпаж захищений від можливого негативного впливу потужної електричної мережі через кілька спеціально розроблених елементів (подробиць поки не розголошують).

Genesis має довжину 8,25 м, ширину 2,25 м, висоту 2,4 м. Маса – 40 тонн. БТР може розганятися до швидкості більше 100 км/год. Запас ходу на електричній тязі досягає 150 км (при швидкості 40 км/год). При використанні гібридної системи потужністю 600 к.с. середня швидкість становить 60 км/год. Екіпаж: дві людини, десант – 10 солдатів.

“Генезис” – це власна розробка компанії FFG, реалізована за фінанси підприємства. Робота над машиною почалася два роки тому. У найближчому майбутньому Genesis пройде випробування, в ході яких буде зібраний досвід, необхідний при проектуванні майбутніх бойових платформ.

Рішення, розроблені в ході розвитку колісного броньованого транспортера, будуть використані для розробки наступника БРМ Fennek або при реалізації франко-німецької програми MGCS, в якій компанія FFG може виступати в ролі субпідрядника деяких рішень і компонентів.

Читайте також: Водіям розповіли, як зменшити витрату палива в авто: є кілька прийомів

Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти