Найбільш вражаючі і неймовірні ретро автомобілі України

Ретро автомобілі для України – рідкість, тому кожна їх поява не залишається непоміченою. Ось найяскравіші автомобілі України.
Bentley Speed Six Sportsman Coupe

Це копія Bentley, яка існує в єдиному екземплярі. А створений Sportsman Coupe в честь перемоги Бентлі в гонці зі швидкісним поїздом.

Ford V8

Україною блукає мінімум два Ford V8. Один з них виставлено на продаж, а другий зберігається в автомузеї Межигір’я.

Mercedes-Benz 540K

У Києві помічені два Mercedes 540K, причому обидва – репліки. Але створені копії з точністю до дрібниць.

Один з автомобілів – родстер, а другий – аеродинамічний купе Autobahn Kurier. Оригінальні спорткари були оснащені компресорною вісімкою зі 180 силами.

Mercedes SSK Trossi Roadster

Кажуть, ця репліка знаменитого родстера Mercedes SSK була створена в Краматорську. Оригінал був зроблений на замовлення графа Троссі. Авто з 300 силами розвивало до 235 км / год і було найшвидшою машиною свого часу.

Horch 951

У довоєнний час лімузин Horch 951 був одним з найдорожчих німецьких авто. Саме ця машина, що мешкає зараз в Кам’янці-Подільському, раніше належала німецькому генералу.

Zimmer Golden Spirit

Купе зроблено в стилі 30-х років, хоча випускали його в 80-ті. Оснащували авто мотором від Мустанга. Варто зауважити, що деякі деталі покриті золотом. В Україні можна зустріти три Zimmer.

Phillips Berlina Coupe

Ще один автомобіль, зроблений під старовину. В основу ліг Chevrolet Corvette Stingray.

Rolls-Royce Silver Cloud

Подібний седан прописаний у Львові і став частим гостем ретро-шоу.

Cadillac DeVille

Автомобіль з величезними плавниками, кондиціонером, круїз-контролем і електросклопідйомниками. Схожі Кадилаки 1959 року любив Елвіс Преслі.

Plymouth Hemi Cuda

Кабріолет 1971 з 7-літровим 425-сильним V8 Hemi розганяється до сотні за 5,6 секунд, а максимально може розвинути 240 км / год. Це один з найдорожчих автомобілів того часу, а динаміка може зрівнятися і з сьогоднішніми машинами.

Читайте також: В Україні пройдуть випробування новітньої САУ “Богдана”, яка має “натівський” калібр


Джерело topgir.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти