Nissan офіційно представили екстремальний пікап Navara PRO-4X Warrior

Компанією Nissan був офіційно представлений екстремальний пікап. Navara PRO-4X Warrior повністю змінений зовні і вдосконалений системою для проїзду по бездоріжжю.

На новому зразку модернізована дуга, значно змінена підвіска з підйомним комплектом близько 40 мм, встановлені світлодіодні світлові балки і покришки підвищеної прохідності. Ціна поки невідома.

Його попередник Nissan Navara N-TREK Warrior користувався великою популярністю. За такою ж схемою буде перетворений і новий пікап: спочатку будуть модернізовані підвіски й демпфери великого обсягу; пружини Tenneco замінені на 2-ступінчасті, встановлені нові передні відбійники. Всюдихідні покришки на спеціальних 17-дюймових дисках були збережені, а кліренс екстремального автомобіля – 270 мм. Автомобільні журналісти підкреслюють, що це дасть можливість всюдихода легше проходити по бездоріжжю і долати брід.

Завдяки модернізованої підвісці автомобіль зможе змінити кут в’їзду. Оновлений сталевий упор без обруча і вмонтована світлодіодне підсвічування значно укріплені додаткової модернізованої захистом днища. Передбачається, що колія від передніх і задніх коліс може збільшитися на 30 мм.

Під капотом знаходиться 2.3-літровий 4-циліндровий двигун з подвійним турбонаддувом потужністю 190 к.с. (450 Нм), що працює на дизельному паливі.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти