Українцям розповіли, як визначити автомобіль після повені

Експерт назвав ознаки, за якими можна розпізнати автомобіль-потопельник, передає «Твоя МАШИНА» .

Кількість автомобілів з розрахунком ремонтних робіт по страхової цього літа збільшилася на 3%. Фахівці вважають, що таке зростання стався через почастішання повеней. За допомогою страховки власники потонули машин змінюють постраждалі деталі і продають автомобілі.

Перекупники викуповують потонула машину, миють її в хімчистці, міняють проводку і акумулятор. Потім автомобіль надходить на вторинному. Однак в майбутньому водія такої машини чекають проблеми з електронікою і корозія кузова.

Виявити, що продається машина була потонула, можна по ряду ознак. Так, в першу чергу зрозуміти це можна за низькою ціною. Також варто дізнатися, в якому регіоні був зареєстрований автомобіль.

Якщо місце реєстрації входить до переліку регіонів, де була повінь, то варто пошукати мул, пісок, бруд або іржу в важкодоступних місцях багажного відділення, під капотом, під обшивкою підлоги і в нішах.

Також ознаками затонулого авто служать окислені електрораз’еми і затхлий запах в салоні. Якщо видно, що болти сидінь недавно відкручували, то сидіння витягали для просушування.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти