Назвали 5 надійних автомобілів, яким не страшні бруд і негода

На вторинному ринку можна знайти безліч моделей, які не будуть доставляти новим власникам багато клопоту. Про них розповість «Твоя МАШИНА» .

1. Renault Logan

Цей представник бюджетного сегмента надасть водієві надійність і витривалість. Кузов оцинкований, тому не пропустить корозію. Найкраще себе показав мотор марки K7J потужністю 75 к.с., що йде з «механікою». Такий агрегат може прослужити 500 000 км.

2. Lada Xray

Машина легко може подолати 500 000 км без капітального ремонту. Якщо щодо цього значення є сумніви, то 350 000 км – це гарантований пробіг. Надійніше себе показує 1,6-літровий двигун з «механікою». Кузов автомобіля оцинкований за технологією «цінкрометалл», завдяки якій відколи не іржавіють і легко піддаються ремонту.

3. Skoda Yeti

Йеті прославився як один з найнадійніших бюджетних моделей Шкода. Найнадійніший комбінація – це 1,6-літровий бензиновий мотор на 105 к.с. з МКПП. Така машина без праці протримається 300 000 км.

4. Zotye T-600

На краш-тесті ця машина показала себе як один з найбезпечніших автомобілів у світі. Надійніше всього став чавунний мотор від Mitsubishi 4g15. Виробник стверджує, що такий агрегат проїде 300 000 км.

5. Mercedes-Benz G-Class

У надійності Генендвагена сумніватися не доводиться. Найнадійніший версія оснащена АКПП версії 722,6 і шестициліндровим М110с K-Jetronic. Такий мотор може проїхати 1 млн км без капітального ремонту.


Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти