Витрати власників Tesla Model 3 і Toyota Camry виявилися однаковими

Компанія Tesla показала оцінки середньої вартості володіння електромобілем Model 3 Standard Range Plus в порівнянні з Toyota Camry. Таким чином, за 5 років при пробізі 96 500 км на обидва седана піде приблизно однакова сума, передає «Твоя МАШИНА» .

У звіті зазначено, що Model 3 Standard Range Plus в США коштує приблизно стільки ж, скільки моделі Audi і BMW. Однак експлуатаційні витрати будуть нижчими, ніж у Toyota Camry, який також є найпопулярнішим седаном.

Грошей на підзарядку електрокара йде набагато менше, ніж на заправку седана з ДВС. Однак в цьому випадку Tesla враховує амортизацію і вартість страховки. Так, за 5 років експлуатації Model 3 обійдеться в 55 центів за милю.

Розрахунки засновані на залишковою вартістю седана Model 3, а також вартості ремонту, обслуговування, електроенергії та інших факторів. Таким чином, якщо розглядати витрати на бензин або електрику, техобслуговування і заміну шин, то на Model 3 витрачено трохи більше половини суми аналогічних витрат для Camry за той же період.

Варто зазначити, що ця інформація справедлива тільки для США. В інших країнах цифри можуть бути зовсім іншими.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти