Водіїв в Україні попередили про автопідстави на дорогах

Автомобільні експерти назвали найбільш поширені схеми, які використовуються шахраями, після яких вони вимагають від потерпілого автомобіліста відшкодувати збиток. У таких ситуаціях так звана жертва готова вирішити питання мирним шляхом за деяку грошову компенсацію і потрапляє в пастку злочинців.

Поступися дорогою

Це той випадок, коли водій їде по лівій смузі, а машина ззаду починає блимати фарами (поступися дорогою). Водій перелаштовується в правий ряд, і його таранить свідомо інший автомобіль в правій смузі.

Стрибок пішохода на транспорт

Автомобіль на переході пропускає всіх пішоходів. Після цього починає рух. Але тут несподівано людина вдаряється в бампер машини. При цьому є “випадкові” свідки, які підтверджують вину водія.

Збита дитина на стоянці

Водій, виїжджаючи зі стоянки, чує удар, а потім плач дитини. Його батько підбігає до нього і починає нападати на потерпілого-водія, ніби він винен в цьому.

Задній хід

Шахрай на світлофорі включає задній хід і врізається в передній бампер автомобіля позаду. А потім стверджує, що ви доторкнулися до його авто, не дотримуючись дистанції.

Оформлення ДТП за європейським протоколом

У разі аварії або її імітації шахраї пропонують піти в тихе місце і залагодити все за допомогою Європейського протоколу. Ви погоджуєтеся та в результаті шахраї наполягають на тому, що розмір збитку перевищує 50 000 гривень, але вже пізно дзвонити в поліцію, адже залишати місце аварії заборонено.

Манекен на дорозі

Під колеса кинудають манекен людини. Розгублений і шокований водій вибігає на допомогу чоловікові, а в цей час його салон грабують злодії.

Фахівці радять в першу чергу в будь-якій з перерахованих вище ситуацій зателефонувати в поліцію. Можна навіть сісти в машину і не вступати в контакт, відчувши неладн, не покидайте місце події, а при необхідності зафільмуйте ситуацію на відео.


Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти