Які правила дорожнього руху в США вводять українців в ступор

У США дуже розвинена судова система, місцеві судяться з будь-якого приводу. Тому доводиться викручуватися і вводити багато законів, які для більшості здалися б зовсім абсурдними.

Так які є незвичайні для Української правила дорожнього руху в США?

Пожежні в Коннектикуті

У штаті Коннектикут пожежних доведеться почекати. На них поширюються швидкісні обмеження на дорозі, які забороняють їхати швидше 25 миль на годину. Це приблизно 40 км / год.

Життя пішохода

В Сарасота, штат Флорида при скоєнні наїзду на пішохода закон передбачає тільки штраф в 78 доларів.

Арешт за плювок

У Массачусетсі водіям заборонено плювати з вікон машин, крім далекобійників. За це передбачається штраф або арешт.

Стрибок на швидкості

У Глендейле, штат Каліфорнія, тюремний термін загрожує тим, хто ризикнув вистрибнути з машини на швидкості 65 миль на годину. Для довідки, це приблизно 105 км/год.

Сон на дорозі

У Юрик, штат Каліфорнія, людям заборонено спати прямо на дорозі, інакше доведеться заплатити штраф або посидіти за гратами кілька днів.

Турбота про тварин

У штаті Пенсільванія піклуються про тварин. Так водій автомобіля, що в’їжджає на путівець, зобов’язаний сповістити про свій проїзд корів.

Якщо ж на дорозі зустрінеться вершник на коні, автомобіліст повинен уважно спостерігати за реакцією тварини, і якщо щось йде не так, заглушити автомобіль і накритися ковдрою. У випадках, коли ці заходи не допомагають, водієві доведеться з’їхати з дороги в кущі.

Не можна керувати автомобілем босоніж і з пов’язкою на очах

В Алабамі заборонено водити машину без взуття, а все завдяки одному порушнику. При допиті він заявив, що не міг загальмувати, тому що педаль гальма була дуже гарячою, а він був босий. Також в цьому штаті заборонено їздити з пов’язкою на очах.

Збитий олень

У штаті Іллінойс не можна збивати оленів. Але цей закон стосується тільки тих, чоловіків провинилися і після розлучення ухиляються від сплати аліментів.

Заборона на перевезення собак на даху

На Алясці водіям заборонено перевозити собак на даху автомобіля. Закон розглянули після того, як кандидат в президенти США Мітте Ромні, розповів, що під час 12-годинної подорожі встановив клітку разом зі своїм псом на даху.

Їзда на верблюді

У штаті Невада варто відмовитися від поїздок на верблюді. Тут це суворо заборонено законом. Порушення ПДР може призвести до тюремного терміну.

Деякі перераховані закони здаються дуже незрозумілими, але вони з’явилися не просто так, а після прецедентів, тому є важливими на дорозі загального користування.


Джерело avtosota.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти