Водіям назвали способи захисту кузова автомобіля від подряпин і корозії

Під час щоденної експлуатації транспортного засобу неминуче втрачається його первісний вигляд. Ми підібрали найпоширеніші варіанти захисту кузова авто.

Антигравійнa прозора і захисна плівка. Вона бере на себе майже всі зовнішні впливи, з якими стикається ЛКП. Спеціальні плівки не деформуються в процесі експлуатації, а також не бояться перепаду температури.

Керамічне покриття. Рідка констинсенція, що містять оксиди кремнію, титану, алюмінію та полімери після нанесення на кузов твердне, в результаті утворюючи міцне покриття. Крім додавання блиску ЛКП, вона ще виконує і захисні функції.

Рідка гума. Найпоширеніший варіант захисту ЛКП, що передбачає обробку кузова машини спеціальною рідиною, в складі якої є фарба і каучук. Рідка гума буває прозорою, а також з додаванням будь-якого кольору, що дозволяє недорого перетворити зовнішність машини.

Антикорозійна обробка. Хімічний склад, який застосовується для захисту колісних арок, порогів і днища машини. Матеріал відрізняється своєю вогнестійкістю, герметичністю і термостійкістю.


Джерело auto-portal.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти