Назвали 5 яскравих ознак, які допоможуть впізнати автомобільного перекупа

На вторинному ринку мало хто хоче мати справу з перекупниками. Як уникнути неприємної зустрічі, розповість «Твоя МАШИНА» .

1. Номер телефону

Щоб виявити перекупника за номером телефону, треба перевірити історію продавця на інтернет-майданчиках зі збуту автомобілів. Якщо один і той же номер згадується в декількох оголошеннях, то це агент.

2. Відсутність подробиць

Якщо опис автомобіля складається тільки з сухих узагальнених фраз, то таке оголошення, швидше за все, написано перекупником, який намагається вигідно представити машину. Істинного власника можна впізнати по швидким впевненим відповідей на каверзні питання про автомобіль.

3. Питання без уточнення

Можна самому піти в наступ, щоб вивести продавця на чисту воду. Так, якщо запитати про машину, не згадуючи модель і марку, перекупник розгубиться і уточнить, про який саме автомобіль йдеться.

4. Місце огляду

Місце огляду також може сказати багато про що. Схема та ж, що і з перевіркою номера телефону: якщо один і той же адресу згадується в декількох оголошеннях, то продає машину агент.

5. Допомога фахівців

Також непогано було б дізнатися історію транспортного засобу за VIN-номером. Однак за це доведеться заплатити деяку суму. Так можна дізнатися не тільки характеристику, а й інформацію про штрафи і ДТП.Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти