На що здатний автомобіль з пробігом 5 мільйонів кілометрів

Автомобілів-довгожителів, які можуть похвалитися мільйонними пробігами, в світі не так вже й багато. Найвідомішим з них є червоне купе Volvo P1800 1966 року випуску, яке за свою історію проїхало неймовірні 5 млн км.

До 2018 року автомобіль належав американцеві Ірву Гордону, а після його смерті купе перейшло у спадок дочки. Вона не стала використовувати цей раритетний автомобіль з такою неординарною історією, а продала його назад виробникові. Volvo провели повне ТО машини і поставили її в свій музей.

Відомий блогер і ведучий YouTube-каналу Hagerty Магнус Уокер був вражений історією унікального купе. Він попросив у шведського виробника провести тест-драйв моделі і привернув до нього відомого автомеханіка Ніно Гамбіно. Він обслуговував цей автомобіль, починаючи з 1980 року, коли той перебував у власності Гордона. Фахівець відзначив, що машина як і раніше знаходиться у відмінному стані.

Також Гамбіно підкреслив, що під капотом легендарного червоного купе до сих пір стоїть рідний двигун, який ремонтували всього два рази. Точний пробіг на сьогоднішній день невідомий. У травні 2018 року він становив 3,25 млн миль (5,23 млн км). До слова, у 2013 році Ірва Гордона внесли до Книги рекордів Гіннеса. Він став першим автомобілістом, машина якого проїхала 3 млн миль (4,8 млн км).Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти