Водіям назвали три схеми обману продавців старих автомобілів

На вторинному ринку часто можна зустрітися з обманом, причому шахраюють як покупці, так і продавці. Як не попастися на виверти, розповість «Твоя МАШИНА» .

Схема № 1: створюють автосалон і пропонують швидко знайти покупця

Шахраї представляють автосалон і показують підроблені документи. Швидко і дешево вони пропонують знайти покупців. Продавець погоджується, підписує довіреність і віддає автомобіль в липовий салон. Однак оплату він не отримає: шахраї обіцяють повернути гроші трохи пізніше, а потім і зовсім зникають.

Схема № 2: просять оформити другий договір на іншу людину

Аферист купує автомобіль, а продавець отримує гроші. Однак пізніше покупець повертається і просить переофроміть ДКП на іншу людину в зв’язку з екстреними обставинами. Полягає другий договір, і автомобіль забирає інша людина.

Потім повертається перший покупець і вимагає повернути машину або гроші, погрожуючи звернутися в поліцію. На руках у нього і у другого покупця є ДКП. Продавець змушений повернути гроші першому покупцеві, при цьому машина залишається у другого.

Схема № 3: просять реквізити і код з СМС для внесення грошей

Коли покупець хоче перевести гроші і просить банківські реквізити, він заявляє, що у банку є ліміт. Для проведення оплати потрібно вказати код, який продавець отримав по СМС. Власник диктує цифри, потім з його рахунку списуються гроші.Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти