Саме незвичайне скло в історії автопрому

В історії автопрому є цікаві моделі, які виділяються нестандартними дизайнерськими рішеннями. У цій збірці показані автомобілі з самими незвичайними стеклами, передає «Твоя МАШИНА» .

BMW Isetta 300

Цей компактний автомобіль випускався в 50-60-х роках. Мало того, що зовні машина схожа на яйце, так ще й привертає увагу наявність однієї-єдиної дверима. Двері знаходиться на місці капота, відповідно, і кабіна має лобове скло, вмонтований в ту саму двері.

Subaru SVX

У 90-ті роки ця модель вважалася дуже футуристичной. Машина відрізняється оппозітним мотором і незвичайними бічними стеклами.

Renault Avantime

Цей мінівен має заднє скло дуже складної форми. Якщо воно розіб’ється, купити нове буде вкрай складно. А якщо і вийде, то розщедритися доведеться пристойно.

Toyota Sera

Двері цього автомобіля відкриваються вгору, подібно до інших дорогим крутим машинам. Але в цьому випадку і без того нестандартні двері виділяються незвичайними стеклами складної форми.

Nissan S-Cargo

Модель виглядає мультяшно, а незвичайний кузов доповнюють цікаві скла.

Fiat Multipla

Мало хто вважає цю машину привабливою зовні. Проте, не можна не відзначити дивні скла, які добре підходять такому кузову. Причому цікаво виглядають не тільки бічні стекла, а взагалі все.

Tatra 87

Ця модель, випущена в середині 30-х років, є рідкісною і колекційної. Крім історичної цінності, машина примітна незвичайною конструкцією лобового скла, яка складається з трьох секцій.

Aurora

Ця модель створена руками священика, тому автомобіль існує лише в єдиному екземплярі. Лобове скло дійсно виглядає, як щось не з цього світу.

Бетмобіль

Саме ця машина зроблена в Україні, потім відправилася в Монако, де знаходиться і до цього дня. Сам автомобіль дуже виділяється на дорогах, і лобове скло прекрасно вписується в загальну картину.

Sbarro Autobau

Дизайн цієї машини відлякує, однак це не скасовує всієї його незвичайності. Замість дверей у неї піднімається вгору дах, де і знаходиться лобове скло.


Джерело topgir.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти