Автоексперти склали спірний рейтинг «самих американських” автомобілів

Фахівці склали список американських автомобілів з найвищим рівнем локалізації, повідомляє «Твоя МАШИНА» .

Враховувалися виробничі показники і походження окремих компонентів, а також американський внесок у розробку автомобілів і навіть розташування штаб-квартири компанії. Кожному пункту відповідало певну кількість балів.

Так, найвищим рівнем локалізації володіє 5,0-літровий Ford Mustang GT з МКПП. Ступінь локалізації моделі становить 77%, всього автомобіль отримав 88,5 бала. А ось версія з «автоматом» і турбованим двигуном EcoBoost локалізована тільки на 51% і отримала 75,5 бала. Результат здивував, адже 10-ступінчасті КПП моделі 10R80 випускаються в США.

У минулому році лідером рейтингу був пікап Ford Ranger – ступінь локалізації склала 70%. Однак тепер показник знизився до 45%, і модель опустилася на 16 рядок рейтингу.

Друге місце зайняв Chevrolet Corvette Stingray з показниками 72% локалізації і 86 балів. На третьому рядку знаходиться Tesla Model 3 (65% і 82,5 бала). Серед моделей неамериканського виробництва виділили чотири моделі Honda: кросовери Pilot і Passport, мінівен Odyssey і пікап Ridgeline. Всі вони отримали по 70% локалізації і 76 балів.

Якщо розглядати виробників, то найбільший відсоток локалізації набрала Tesla (81%). Після неї йдуть Ford і GM з показниками «більше 70%».


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти