Назвали топ-5 вживаних кросоверів з надійною автоматичною коробкою передач

Основним параметром при виборі автомобіля є ресурс його основних систем. Серед них – коробка передач, яка є другим за вартістю агрегатом після двигуна. Тому автомобільні експерти виділили кілька автоматичних коробок передач, які добре будуть служити власникам.

Nissan X-Trail

Шестиступінчастий Jatco JF613E (RE6F01A, F6AJA/W6AJA, AJO для різних марок) вийшов в 2006 році і використовується до цих пір. Він встановлюється на Nissan X-Trail і Renault Koleos з 2,0-літровим дизельним двигуном, а також на Mitsubishi Outlander, Nissan Murano і Pathfinder з двигунами V6 2,4 і 3,0. Коробка вважається надзвичайно надійною і з великим ресурсом, але не любить їзду в пробках і продавлювання педалі газу в підлогу. При більш високих навантаженнях масло необхідно міняти раз на два роки разом з фільтром – до 60 000 км пробігу. Таким чином, коробка прослужить не менше 250 000 км до заміни деяких компонентів.

Volkswagen Tiguan

Шестиступінчаста КПП 09M від Volkswagen – це модифікація базової моделі 09G, яка була серйозно поліпшена. Ця коробка призначена для повнопривідних моделей з двигунами до 3,5 л. Вона має безліч модифікацій з різними складними позначеннями, але фактично є варіантом Aisin TF-62SN, розробленого на замовлення Volkswagen. Заявлений виробником ресурс становить 250 000 км, але багато власників повідомляють, що пробіг їх машини досягає цілих 400 000 км без ремонту. Проблеми виникають при використанні авто в пробках, так як слабкою ланкою є теплообмінник, який часто забивається.

Volvo XC60

Японську трансмісію Aisin TF-80SC/81SC часто називають «найнадійнішою в світі», хоча це спірно. Її ставили на моделі Opel: Astra, Insignia, Zafira, також можна зустріти на Volvo XC60 і XC90, Land Rover Freelander і Evoque, Mazda CX-7. Коробка витримує більше 350 000 км, але вимагає вкрай обережного поводження через не дуже ефективну систему охолодження, яка може привести до перегріву. Ремонт цієї трансмісії досить складний через відсутність запатентованого набору для ремонту соленоїдів. Тому для досягнення рекордного пробігу потрібно уникати пробок і частіше міняти масло.

Mitsubishi Pajero

П’ятиступінчастий Aisin TB-50LS (також відомий як A750F для Toyota і 5AWF для Mitsubishi) виробляється з 2003 року. Він був створений для двигунів V6 і до сих пір використовується на Pajero і L200. До недавнього часу він також встановлювався на Toyota LC, Hilux і Fortuner, а також на Suzuki Grand Vitara. Якщо ви не хочете мати справу з проблемами цього “автомата”, то міняйте масло кожні 50 000 км.

Kia Sportage

Шестиступінчасті трансмісії сімейства A6MF1/A6LF1 використовуються на різних моделях Hyundai і Kia з 2009 року. Ці автомобілі оснащені 2,0-літровими двигунами, серед них: Hyundai Creta, ix35 і Tucson, а також Kia Soul і Sportage. Слід зазначити, що спочатку у цих коробок передач було багато проблем. Однак вони були усунені після модернізації в 2011 і 2012 роках. Заявлений виробником ресурс становить 180 000 км. У деяких автомобілів коробка проїжджає понад 300000 км, що серйозно позначилося на популярності корейських брендів.Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти