Стало відомо, які дефекти не важливі при купівлі вживаного автомобіля

До покупки автомобіля потрібно підходити серйозно і відповідально, але також не варто заточувати свою увагу на деяких дрібних деталях, які можна виправити самому.

Так, експерти радять не лякатися присутності чорного мастила в системі та старих фільтрів, які можуть побічно свідчити про те, що транспорт не намагаються підготувати до продажу, а під час діагностики необхідно концентрувати свою увагу на силових агрегатах, коробках передач та підвісці.

Дефектне лобове скло не є головною підставою для відмови від покупки, хіба що, якщо тріщина не розташовується перед очима водія, тому що можуть з’явитися складності при постановці автомобіля на облік.

Не варто переживати щодо помутніння фар, так як процедура полірування не вимагає багато коштів або її можна зробити самому.

Якщо автомобіль після ДТП, то є сенс морочитися через це, якщо мова йде про глибокі вм’ятини на кузові або серйозний ремонт з його відновлення. Також небажано купувати транспорт із корозійними ділянками.

Дефекти салону автомобіля вирішить професійний детейлінг, за допомогою якого легко відновлять затертий пластик і пошкоджену тканину.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти