Українцям розказали, чому не варто встановлювати колісні диски більшого розміру, ніж рекомендує автовиробник

Заміна колісних дисків може прикрасити зовнішній вигляд автомобіля та змінити динамічні характеристики. Однак не варто встановлювати диски більшого розміру, ніж рекомендує автовиробник, повідомляє «Твоя МАШИНА».

При розробці автомобіля підвіску випробовують із певним розміром колісних дисків та шин, що дозволяє досягти оптимальних експлуатаційних якостей. Тобто якщо машина оснащена 15-дюймовими колісними дисками, але опціонально пропонуються 17-дюймові диски, установка останніх не нашкодить автомобілю. Виробник сам показує рекомендовані розміри шин дисків, на які можна орієнтуватися.

Масивні колісні диски більше важать, що веде до збільшення безпружинної маси. Це може негативно вплинути на роботу підвіски. Також при встановленні збільшених дисків доведеться ставити низькопрофільні шини, що зменшить комфорт їзди.

При поганому впливі на автомобіль такий тюнінг коштує досить дорого. Легкосплавні чи ковані диски коштують у кілька разів більше штатних дисків. Низькопрофільні шини теж коштують дорожче за моделі, що рекомендуються автовиробником.

Також великі колеса можуть зашкодити точності показань спідометра. Справа в тому, що автовиробники налаштовують спідометри на легке завищення показань, тому після збільшення розміру коліс показники стануть менш точними.

До речі, позаштатні колеса заборонені законом. Може, на дорозі увагу інспекторів вони не привернуть, але пройти техогляд точно не вдасться.


Джерело tarantas.news
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти