Назвали 5 ознак автомобіля, від покупки якого слід відмовитися

Купівля вживаного автомобіля завжди лотерея. Ніхто вам не розповість повну інформацію про технічний стан і проблеми конкретного екземпляра, але автомобільні експерти вирішили скласти список основних ознак машини, побачивши які краще відмовитися від покупки.

Перше що потрібно зробити – це загнати машину на підйомник і подивитися на неї знизу – гнилі пороги та лонжерони, головна причина, через яку варто відмовитися від покупки такого авто. Величезна кількість шпаклівки або тонкий метал кузова теж свідчать про поганий автомобіль.

Неправильно виставлені кути коліс – ознака серйозного ДТП, а мотор, що димиться, хрумка або смикаюча коробка свідчать про майбутній дорогий ремонт. Зрештою, при купівлі вживаної машини слід перевіряти її історію — нерідкі випадки, коли на продаж виставляється відновлений після серйозної ДТП автомобіль. Вирізані каталізатори – це вірна ознака тюнінгу і того, що на машині їздили різко та агресивно. Також категорично не рекомендуються до покупки автомобіль після таксі.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти