Назвали 5 найважливіших речей для автовласника, без яких не в’їхати в зиму

В Україні навіть м’яка європейська зима буває щедрою на різні неприємності. Тому нагадаємо ще раз кілька основних пунктів, без виконання яких не можна безпечно експлуатувати машину в холодну пору року.

Зимові шини

Взимку трапляються такі погодні умови, коли на зимовій гумі машини стають безпорадними. Тому на літніх шинах або на “лисій” гумі в холодну пору їзда просто немислима.

Справна АКБ

Старий акумулятор взимку може відмовити без жодних попереджень. Діагностику та заміну краще проводити ще восени.

Нові двірники

Напередодні зими придбайте нові склоочисники, навіть якщо старі ще не такі вже й старі – краще вичавити з них усі соки в теплу пору, коли вони працюватимуть в ідеальних умовах. На стоянці скло можна очистити і вручну. Але на ходу за певної погоди складаються умови, коли двірники не можуть упоратися зі своєю роботою.

Щітка зі скребком

Якщо трапиться крижаний дощ і машина покриється міцним шаром льоду, на допомогу прийде скребок, яким ви допомагатимете очищати вікна пічці. А ось якісна щітка для очищення снігу не залишить мікроподряпин на склі та фарбі.

Лопата

Коли машина стоїть під нахилом, вона може забуксувати навіть після невеликого снігопаду. У таких ситуаціях лопата буде дуже доречною. Краще, якщо вона буде невеликою та пластиковою – така поміститься у багажнику і не травмуватиме фарбу на нижній частині кузова, коли ви орудуватимете цим інструментом біля коліс.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти