Водіям розповіли для чого потрібно перевзутися на зимову гуму

Багато водіїв нехтують зимовою гумою. Експерти розповіли, чому перевзути автомобіль необхідно, передає «Твоя МАШИНА».

За їзду взимку на літній гумі можуть оштрафувати на 340 гривень уперше та заарештувати на 10 днів або позбавити посвідчення на 3-6 місяців за повторного порушення. Крім того, висота протектора має бути не менше 1,6 мм.

Літня гума втрачає свої властивості за температури нижче +7 градусів. Так, протектор стає жорстким та зменшується зчеплення. Можна купити зимові шини, але тоді слід пам’ятати про деякі тонкощі. Так, вони не повинні бути надто старими. Зазвичай термін придатності становить 5 років, і з кожним роком гума дедалі більше втрачає свої властивості.

Необхідно звертати увагу на протектор. Класичні зимові шини мають висоту 8,5-9,5 мм, але гуму із протектором менше 4,5 мм купувати не варто. Також необхідно переконатися, що протектор зношений поступово. Якщо одна сторона більш істерта, ніж інша, це означає, що автомобіль мав проблеми з розвалом-сходженням. Тоді колеса можуть підбивати, а автомобіль тягтиме в різні боки.

Також слід перевірити, чи немає у покришок порізів, шишок, тріщин та бічних латок. Невеликі латки від проколів на протекторі не є критичними, якщо їх не багато.


Джерело tsn.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти