Назвали найпопулярніші вживані автомобілі 2021 року

Через кризу на ринку нових авто попит збільшився на вторинному ринку. Експерти назвали найпопулярніші старі автомобілі, передає «Твоя МАШИНА».

Замикає рейтинг Range Rover Evoque. Модель отримала лише три зірки, насамперед через сумнівну надійність. Також машина дорога в обслуговуванні і часто ламається. Проте стильний дизайн та привабливий салон забезпечили моделі високі продажі.

Далі йде Nissan Juke. Незважаючи на сумнівний дизайн та маленький салон, купують автомобіль досить часто. Водіїв приваблює надійність машини. Хоча модель теж здобула 3 зірки від експертів.

Недорогий Ford Kuga також знайшов безліч покупців, хоча експерти оцінили модель лише на 3 бали. Недоліками стали скромний дизайн та салон низької якості. За таку ж ціну можна знайти багато кращих варіантів.

Бюджетний Volkswagen Polo став справжнім бестселером. Модель заслужила 4 зірки. На п’ятірку машина не дотягнула через завищену ціну в порівнянні з аналогами, слабкого двигуна і слабкої керованості. Але покупців приваблюють надійність та зручні габарити.

Лідером продажів на вторинному ринку став BMW 3-series, що отримав 5 зірок. Автомобіль має проблеми з надійністю та жорсткою підвіскою, але водночас він дуже крутий і за свої гроші дарує дуже багато позитивних емоцій у керуванні автомобілем. Тому водії в гонитві за відчуттями не бояться недоліків моделі.


Джерело tsn.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти