Купівля вживаного авто зі США: як українців обманюють із придбанням і на що варто звернути увагу

Українці часто купують автомобілі з США. Але в такій справі варто остерігатися шахраїв. Як не потрапити на хитрощі продавців, розповість «Твоя МАШИНА».

Насамперед покупця має збентежити реклама «лідерів думок». Справа в тому, що блогерам просто платять за рекламну публікацію, при цьому він навіть не їздить цьому автомобілі у звичайному житті. Натомість такий піар добре приваблює довірливих клієнтів.

Ще один прийом шахраїв – це наявність прихованих платежів. Часто клієнту озвучують лише аукціонну вартість автомобіля, не згадуючи, що в Україні доведеться заплатити ще й за розмитнення, сертифікацію та інші обов’язкові внески. Таким чином, за машину вартістю 5000 доларів доведеться додатково заплатити 2000-3000 доларів.

Не варто забувати і про те, що всі машини з аукціонів доведеться ремонтувати. Також клієнту слід бути уважним та з документальним оформленням автомобіля. Стало більше випадків, коли компанії-продавці самі беруть на себе розмитнення, і в результаті оформляють машину не на фіз-, а на юрособу. Таким чином автомобіль за фактом покупцю не належить.

Крім того, часто продавці брешуть щодо термінів, обіцяючи привезти машину набагато раніше. Автомобіль не може прибути в Україну раніше, ніж за місяць. Тому в основному слід орієнтуватися щонайменше на два, а якщо це Лос-Анджелес – на всі три місяці.

При оплаті машини слід простежити, що платіж здійснюватиметься безпосередньо на аукціон або американську логістичну компанію, а не кудись у Європу. Якщо цю інформацію приховують, це явний привід забити тривогу.

Деякі компанії навіть вигадують додаткові страховки, надаючи їх за оригінальні американські. Це так зване страхування від пошкоджень під час доставки машини з аукціону до терміналу відправки в Україну. Однак у разі пошкодження машини під час перевезення вирішується це питання інакше.


Джерело tsn.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти