Водіям розповіли, як власноруч замінити масло на своєму автомобілі

Замінити масло в двигуні автомобіля досить нескладне завдання, з яким справиться майже кожен. Але щоб спростити цей процес, пропонуємо ознайомитися з кількома порадами.

Спочатку потрібно дізнатися, яке масло можна заливати у ваш автомобіль, так як воно буває різним, як за в’язкістю так і за спеціальними допусками. Цю інформацію можна переглянути в інструкції до автомобіля, а якщо її вже немає, ви можете звернутися до офіційного дилера.

Наступним етапом буде пошук масляного фільтра. Підібрати його можна за VIN-номером авто, а вибирати краще саме оригінальну деталь.

Варто зазначити, що у нових автомобілях фільтр стоїть під спеціальною кришкою, яку, щоб відкрутити, потрібний спеціальний ключ. Його можна придбати у будь-якому автомагазині.

Після цього ви заганяєте свій автомобіль на підйомник або естакаду, знаходите на піддоні зливну пробку, обережно відкручує її і зливаєте масло.

Далі шукаємо фільтр, відкручуємо кришку спеціальним ключем та дістаємо його. Бажано вимити залишки бруду і старого мастила спеціальним засобом для чищення і після цього починаємо встановлювати нову деталь, змастивши при цьому маслом ущільнювальне кільце на самому фільтрі.

І ось, залишилося тільки залити нову рідину, але важливо знати, скільки саме її має влізти в двигун. Знаючи приблизний об’єм, заливаємо мастила приблизно на півлітра менше та перевіряємо рівень у системі. Якщо його мало, тоді потроху підливаємо, доки рівень не досягне середини, але деякі водії люблять, щоб рівень був максимальним – це питання залишається досі відкритим. Головне – не перелити масло, адже тоді у двигуні буде підвищений тиск і рідина може вичавити гумові ущільнювачі в блоці двигуна.


Джерело tsn.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти