Топ-4 поради, які продовжать життя зчепленню до капітального ремонту

У наш час механічна коробка передач втрачає свою популярність і поступається місцем автоматичним трансмісіям. Але незважаючи на це, є пул людей, які хочуть мати саме “механіку”. Ні для кого не секрет, що зчеплення є одним із найважливіших елементів конструкції будь-якого автомобіля. У зв’язку з цим пропонуємо ознайомитись із декількома корисними рекомендаціями, за дотримання яких зчеплення машини проїде значно більше.

1. Стояти з вижатим зчепленням

Стояти довго з вижатим зчепленням ні до чого хорошого не приведе. При короткочасних зупинках слід спочатку вижимати зчеплення, а потім переходити на гальмо.

2. Регулювання зчеплення

Самостійно відрегулювати зчеплення дуже непросто. Однак, буде зовсім не зайвим, якщо рушати автомобіль зможе вже десь на середині ходу зчеплення.

3. Точний вибір передач

Намагайтеся підбирати передачі так, щоб часто їх не перемикати. Сучасні двигуни в цьому відношенні досить «еластичні» і не потребують занадто частого перемикання передач.

4. Часткове вижимання

Не варто притримувати педаль зчеплення частково вижатою, коли здійснюється рух або старт у гірку. Щойно машина рушила, зчеплення слід обов’язково відпустити.


Джерело novate.ru
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти