Назвали 5 поширених помилок водіїв при використанні фар та зовнішньої автомобільної світлотехніки

Експлуатувати транспорт без зовнішньої світлотехніки наразі абсолютно неможливо. Однак, щоб досягти максимальної ефективності світлової системи, слід знати про правила її використання, інакше автомобіліста може чекати штраф.

Пізно перейти на зимовий автомобільний сезон

Як відомо, з 1 жовтня по 1 травня на всіх механічних транспортних засобах, що рухаються поза населеними пунктами, мають бути включені денні ходові вогні або ближнє світло фар незалежно від дня і ночі.

Користуватися «аварійкою» абияк

Тут варто зазначити, що використання аварійної світлової сигналізації можливе
тільки при вимушеній зупинці на дорозі, при зупинці на вимогу поліцейського або внаслідок засліплення водія світлом фар, на механічному транспортному засобі, що рухається з технічними несправностями, на механічному транспортному засобі, що буксирується, на механічному транспортному засобі, позначеному розпізнавальним знаком «Діти», який перевозить групу дітей, при їх посадці або висадженні, на всіх механічних транспортних засобах колони при їх зупинці на дорозі, у разі ДТП.

Їздити без увімкнених фар

У нічний час ви стаєте непомітним для інших учасників руху без увімкнених фар, а шанси потрапити в ДТП виростають у рази.

Постійно вмикати дальнє світло

Включаючи дальнє світло без видимих ​​причин, ви можете засліпити інших водіїв, у тому числі через дзеркало заднього виду. Це стосується і включення задніх протитуманних фар без приводу.

Виїжджати на дорогу з несправними світловими приладами

Експлуатувати автомобіль із несправними світловими приладами заборонено. Але якщо поломка виникла під час руху, водій повинен вжити заходів для її усунення на місці. Якщо це зробити неможливо, потрібно рухатися якомога коротшим шляхом до місця стоянки або ремонту.


Джерело hotline.finance
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти