Водіям розповіли, як правильно зберігати автомобільні шини

Мало хто замислюється над тим, як правильно зберігати автомобільні шини. Але, як виявилось, у цій процедурі є свої нюанси. Тому пропонуємо ознайомитися з найкращими порадами щодо зберігання покришок.

Перед тим як зняти шини з дисків, напишіть на них маркером вказівку того, де ця шина стояла. Наприклад, праве переднє колесо – “ПП”, а заднє ліве – “ЗЛ” і таке інше. Після певного циклу ці шини можна буде замінити з розрахунку залишкової висоти їх протектора.

Потім треба ретельно очистити шини від піску та бруду, а також обробити спеціальним складом для зберігання гуми. Зберігати самі шини необхідно в сухому, темному і прохолодному місці, захищеному від опадів і вологи.

Якщо шини зберігатимуться на колісних дисках, то вони повинні перебувати в горизонтальному положенні на рівній горизонтальній поверхні. Іншим варіантом зберігання шин з дисками є підвішування їх у вертикальному положенні.

При зберіганні покришок окремо від дисків, класти їх потрібно одну на одну. Найкращим варіантом такого зберігання буде вертикальне положення. При цьому бажано шини обертати вздовж своєї осі кілька разів на місяць, щоб зменшити вплив на те саме місце.


Джерело tsn.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти