Водіям розповіли, як власноруч повернути салону авто колишній блиск

Салон автомобіля – це те місце, де водій знаходиться більшу частину часу. Але в ході експлуатації він зношується та забруднюється. У зв’язку з цим пропонуємо ознайомитися з декількома порадами, як відновити внутрішню частину авто власноруч.

Для чищення шкіряного салону вам потрібно придбати спеціальний засіб, що з легкістю зітре всі відкладення бруду. Втирайте його в сидіння хоча б один раз на тиждень і отримайте м’яку матову шкіру, на якій приємно сидіти. Те саме відноситься і до керма.

Невеликі забруднення салону з тканини легко видалити за допомогою спеціальних неагресивних засобів, що швидко вивітрюються. Там, де вони не допомагають, допоможе звичайний засоб для виведення плям.

Для догляду за пластиком вам потрібно придбати засіб з антистатичним ефектом і наносити його на протертий вологою ганчіркою пластик. Тоді салон автомобіля стане більш свіжим та привабливим.

Очистити ковролін допоможе пилосос, а там, де є застарілий бруд, краще вибрати пінний очисник. Його також наносимо на місце забруднення, чекаємо кілька хвилин і прибираємо тим самим пилососом.


Джерело tsn.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти