Українцям розповіли, як рухатись на авто в умовах масової евакуації

В Україні протягом трьох днів особливо жвавий рух транспорту спостерігався трасами західного напрямку: Е40 Київ – Чоп, М07 Київ – Ковель (“Варшавка”) та Е50 – Н01 “Дніпро – Стрий”.

Тисячі українських громадян вимушено зірвалися з місць та вирушили автотранспортом у безпечніші регіони.

Суцільний потік транспорту в попутному напрямку швидко втомлює водія, тому, якщо є можливість, краще змінюватися кожні дві години. Це одна небезпека в такому ритмі руху – відносно велика кількість авто, які, розуміючи свою безкарність, рухалися зустрічною смугою, а при появі машин назустріч намагаються повернутися до свого потоку.

Суцільний потік транспорту назустріч. Тут головна складність – вчасно гальмуватися і ухилятися від нетерплячих співвітчизників, які обганяють свій потік по зустрічній або несуться по ній у тривалому режимі.

“Обочечники”. Під час масової евакуації у великій кількості спостерігалися водії, які обганяли потік машин узбіччям. Через таких драйверів рух потоку сповільнювався ще більше.

“Чайники” та “проліски”

Через недосвідчених автомобілістів у напруженому трафіку траплялися численні аварії – хоч і незначні, але все одно перешкоджали загальному руху.

Також комплекс проблем для подібних дорожніх ситуацій створюють старі, зношені автомобілі. При тривалому русі в умовах щільного трафіку, такі машини швидко втрачають залишки ресурсу і починають ламатися.

Що ж до ночівлі, то можемо порадити на під’їзді до того чи іншого населеного пункту, моніторити сторінки та групи місцевих громад у соцмережах – там публікуються контакти, за якими можна звертатися мандрівникам. Крім готелів, пропонується безкоштовний нічліг у спеціально виділених школах, церквах, будинках культури.

Джерело uamotors.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти