Якщо немає пального: на чому може їхати автомобіль

У нинішній ситуації перебої пального можуть змусити українських автомобілістів шукати альтернативу стандартному паливу.

Зазначимо, що всі наведені нижче види палива не призначені для автомобілів і можуть, швидше за все, вивести деталі двигуна з ладу, але якщо обставини змушують їхати – ризик може бути виправданий.

Дизельні двигуни

Дизельний двигун може працювати не тільки на дизельному паливі, але і на багатьох видах оливи. Насамперед це стосується старих дизелів із механічним насосом. Як паливо можна використовувати трансформаторне мастило, масло, кокосове масло, скипидар і навіть старе, але очищене відпрацьоване мастило від двигунів внутрішнього згоряння. Варто відзначити, що густі види пального слід розбавляти будь-яким розчинником або бензином.

Бензинові двигуни

Бензинові ДВЗ можуть працювати на газоліні етанолі, метанолі і навіть спирті. Також можна використовувати бензин калош або розчинник. Це все стосується, перш за все, старих карбюраторних двигунів, але і нові інжекторні системи теж можуть з цим впоратися. Буде краще, якщо ці види пального будуть змішані із звичайним бензином.

Використовувати як паливо горілку, коньяк та інші міцні алкогольні напої не вдасться, оскільки спирту у них недостатньо і надто багато води.

Газ

Автомобільний газ пропан-бутан насправді такий самий, як і побутовий у балонах (у газовій мережі інший – метан). Найбільша проблема тут заправити автомобільний балон. Однак якщо зняти випатрати газовий редуктор, підключений до побутового газового балона, і приєднати його до газової магістралі автомобіля – все може вийти.


Джерело avtomir.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти