Водіям розповіли, які правила діють на дорозі у період воєнного часу

У період воєнного стану багато водіїв якщо не повністю, то частково забули про правила руху на дорозі, які існували до війни.

Драйвер повинен бути готовим до небезпеки. Так, навіть порожня дорога без машин може приховувати в собі небезпеку у вигляді ледь помітного блокпоста або ж машини оперативників, яка на величезній швидкості може їхати назустріч.

Також пропонуємо ознайомитися з декількома рекомендаціями, які допоможуть водіям зробити пересування дорогами України в період воєнного стану безпечнішим.

Максимально слідуйте ПДР, де це можливо. Їзда згідно з правилами, дозволить вам швидше та ефективніше виявити порушника на дорозі та у разі чого пропустити його.

Будьте готові поступитися дорогою. Навіть там, де у водія повинен бути пріоритет за знаками або загальним ПДР, можуть знайтися драйвери, які перетинатимуть перехрестя поспіхом не дотримуючись правил. У такому разі, якщо огляд перед перехрестям залишає бажати кращого, варто пригальмувати, а в разі потреби зупинитися, щоб уникнути зіткнення.

Пам’ятайте про швидкісний режим. Якщо ж водій бачить порожню дорогу і вирішує перевищити, то він матиме менше часу на реакцію, інші учасники дорожнього руху можуть не помітити його, а на блокпостах до водія можуть бути зайві питання.

Не наближайтесь до військової техніки. Військова техніка сама по собі має дуже поганий огляд, якого ледве вистачає, щоб нікого не зачепити в чистому полі. В умовах міста машину, яка під’їхала надто близько, можуть просто не помітити.

Постійно стежте за дорогою. Відсутність інших учасників дорожнього руху не означає безпеку. Так, на дорогах можуть бути міни, залишки ракет, бетон та уламки погано демонтованих блокпостів, які можуть спричинити серйозну аварію.


Джерело auto.bigmir.net
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти