“Бодяга зі спиртом замість бензину”: як дурять українців під час паливної кризи

В умовах нестачі палива кожен намагається вирішити цю проблему по-своєму, щоб йому дали хоч трохи дорогоцінного пального.

Про проблеми, з якими зіткнувся паливний ринок через дефіцит, розповів директор “Консалтингової групи А-95” Сергій Куюн.

Першою проблемою став факт покупки талонів з рук, за якими можна заправити необмежену кількість палива. Так, оголошення про продаж таких талонів почали масово з’являтися в мережі. У цій ситуації найбільша небезпека – шахрайство та ризик того, що талон виявиться недійсним. У той же час, перевірити такий талон можна лише безпосередньо на АЗС.

Другою серйозною проблемою стала “бодяга”, причому на різних віддалених заправках не тільки збільшилася її кількість, а й погіршилася її якість. Так, зараз “подібність бензину” роблять змішуючи газовий конденсат з українських джерел і додаючи октанові речовини. Якщо раніше бензин з високим октановим числом робили за допомогою товарного бензину А-92 та розчинників з білорусі та росії, то зараз немає ні того, ні іншого.

Однією з головних проблем “крафтового” палива на даний момент залишається те, що в нього не додають всі потрібні присадки, тому згодом воно може розшаруватись на різні компоненти, які просто вб’ють (або серйозно покалічать) двигун.

З огляду на цю ситуацію на ринку, експерти радять цікавитись звідки доставлено паливо, а також не переходити на спиртовий (етильований) бензин. Крім цього, якщо заправляєтеся на невідомій АЗС, то варто залити трохи і подивитися, як поводиться автомобіль на цьому паливі.


Джерело auto.bigmir.net
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти