Водіям розповіли, що робити, якщо машина зламалася в дорозі та як знизити ризик виникнення такої ситуації

Автомобільні експерти розповіли, що важливо робити, коли зламався автомобіль і як можна знизити ризик несподіваної поломки.

Приберіть авто з проїжджої частини

Якщо йдеться не про колесо, що відвалилося, а автомобіль просто заглух або спалахнула якась з контрольних ламп, то краще при першій можливості з’їхати на узбіччя. Після цього слід увімкнути аварійну сигналізацію та виставити знак аварійної зупинки. Якщо не виконати ці вимоги, то на вас чекає попередження або штраф.

З’ясуйте причини поломки

Деякі технічні проблеми дуже легко усунути. При цьому важливо пам’ятати про світловідбивний жилет. Якщо дефект не виявляється зовні, то важливо перевірити блок запобіжників. Зазвичай у машині кілька блоків, схема їх розташування є в інструкції з експлуатації.

Оцініть можливість самостійного ремонту

Якщо причина в нестачі технічних рідин або запобіжників, слід спробувати зупинити попутку і дістатися найближчої АЗС або автомагазину. Не виключено, що хтось із зустрічних або попутних автомобілістів зможе допомогти усунути поломку, але багато сучасних машин «на коліні» вже полагодити не вдасться.

Якщо на місці проблему не вирішити

У таких випадках залишається лише добиратися до найближчого СТО. Якщо буксирування забороняє інструкція або машина не має гака чи вуха спереду, тоді потрібно буде викликати евакуатор.

Як знизити ризик поломки на дорозі

Будь-які сюжети, за якими можуть розвиватися події, передбачити нереально, проте перед дальньою поїздкою деякі заходи все ж таки потрібно вжити. Слід провести технічне обслуговування або хоча б огляд транспортного засобу на підйомнику, щоб перевірити рівень технічних рідин, стан шин, підвіску. У дорогу слід взяти каністру оливи, антифризу, а також палива, набір запобіжників та інструментів, буксирувальний трос, насос, компресор та світловідбивні жилети.


Джерело uamotors.com.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти