Назвали топ-10 бензинових автомобілів, які можуть похвалитись низькою витратою пального

В більшості випадків реальна витрата пального автомобіля завжди вища за заявлену в технічній документації. Незважаючи на це, пропонуємо ознайомитись з автомобілями, які можуть похвалитися низькою витратою пального.

1. Renault Logan

Моделі Renault Logan з 1.5-літровими двигунами користуються великою популярністю не тільки в Україні, а й за кордоном. За паспортом бензиновий двигун «Логан» їсть до 5 літрів на 100 км пробігу.

2. Volkswagen Polo

Тут мова йде про машини з 1-літровим двигуном на 95 кінських сил. Динаміки у «Поло» для повсякденних поїздок насправді більш ніж достатньо. Що ж до витрати пального, то за паспортом вона становить 4.8 літра.

3. Kia Rio

Хетчбек і седан «Ріо» може бути оснащений двигунами на 1.2, 1.4 і 1.6 літра. Моделі агрегатів на 1.4 та 1.6 літра навряд чи порадують низькою витратою. А ось 1.2-літровий двигун споживає за паспортом 4.8 літра на сотню.

4. Volkswagen Passat

Машина має безліч переваг, проте головне – це двигун потужністю 150 к.с. При цьому силова установка абсолютно не ненажерлива. Її витрата становить близько 4.7 літра на сотню.

5. Ford Focus

Американський «Фокус» також входить до числа економних автомобілів. На 100 км пробігу його двигун «з’їдає» якихось 4.7 літра. При цьому мотор Ford Focus здатний видати до 125 кінських сил на піку. Прямо з цього випливає гідна динаміка як в умовах міської їзди, так і на трасі.

6. Citroen C3

Машина комплектується не найпотужнішим двигуном: робочий об’єм агрегату становить 1.2 літри, а вихідна потужність досягає всього 82 кінських сил на піку. Тим не менш, Citroen C3 компенсує нестачу динамічності іншими перевагами. Насамперед гарною керованістю та витратою 4.7 літра бензину на 100 км пробігу.

7. Skoda Rapid

Автомобіль відомого чеського виробника комплектується двигунами 1.2 та 1.4 літра потужністю до 90 кінських сил. Аналогічні установки можна побачити і на іншій відомій моделі – Skoda Octavia. Витрата палива становить 4.6 літри, якщо вірити паспорту.

8. Opel Corsa

Середня витрата палива “Корси” становить 4.5 літри за умови заправки А-95. На трасі автомобіль споживатиме ще менше – до 4 літрів на сотню. Звичайно, автомобіль не найдинамічніший. Мотор 1-літр з 90 к.с дається взнаки. Проте, для їзди містом більш ніж достатньо.

9. Peugeot 208

Скромний двигун з робочим об’ємом 1 літр та віддачею у 68 кінських сил споживатиме у змішаному циклі близько 4.5 літрів бензину. Якщо ж говорити про поїздки на трасі, то тут витрата пального може скоротитися до позначки в 3.9 літра.

10. Smart Fortwo

Робочий об’єм двигуна цього малюка становить 0.9 літра. Віддача силової установки без нагнітача – 71 кінська сила. Автомобіль підходить переважно для щоденної їзди містом. Для заміських поїздок з очевидних причин підходить слабо. Натомість споживає мало палива. За паспортними даними, це 4.1 літра на 100 км.Джерело gazeta-misto.te.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти