Водіям розповіли, як показати поліцейському, що перед ним досвідчений водій

Експерти розповіли про три лайфхаки, які допоможуть людині бути впевненішою під час спілкування з поліцією, повідомляють в Bigmir.

Звертатися потрібно виключно на “Ви”

Розпочнемо з того, що досвідчений водій завжди показує чудеса самовладання. Так, навіть найнайдокучливіших і зухвалих людей можна легко вибити з колії, якщо спілкуватися з ними максимально спокійно і звертатися виключно на “ви”.

Це правило стосується як звичайних людей, так і несумлінних представників поліції, які можуть вимагати від водія-початківця чогось такого, що він робити не повинен.

Розмова з кимось тільки з увімкненою відеокамерою

Кожен автомобіліст знає, що відео є відмінним помічником на дорозі як у разі доказу при спірних ДТП, так і для захисту себе у разі неприємного діалогу з поліцією або іншими водіями. Як правило, на оточуючих камера діє досить ефективно і навіть ті, хто хотів якось порушити закон, швидко приходять до тями.

Знання своїх прав та обов’язків

Іноді ситуація виходить за межі будь-якого розуміння. Так, одна людина гне свою лінію, а інша – свою. У такій ситуації важливо чітко знати свої права та обов’язки, особливо це стосується спілкування з інспектором поліції. Якщо водій-новачок може піддатися тиску з боку поліцейського, то досвідчені драйвери знають, що свої права на місці зупинки потрібно відстоювати до кінця.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти