Назвали найдоступніші нові авто в Україні: як війна змінила список

У минулому році в ТОП-10 найдоступніших автівок, п’ять були російського виробництва. Зрозуміло, що сьогодні вони вже не гравці на нашому ринку. Окрім цього, треба взяти до уваги, що канали імпорту нових автомобілів до України сильно змінилися від воєнних дій – у нас продовжує існувати дефіцит нових моделей, який почався ще у минулому році. А сам імпорт, через подорожчання пального та логістики – теж потребує більших коштів. Ще один фактор, який вплинув на актуальний перелік найдешевших автомобілів – вартість долара/євро. Вона збільшилася у гривневому еквіваленті. Тож не дивно, що у лавах найдоступніших автівок відбулися зміни.

Найдоступнішим новим автомобілем в Україні знову став узбецький Ravon R2. Дилери свого часу завезли цих авто досить багато і вони ще лишилися на складах. Це автомобілі 2020 р.в. Тому ціна у гривні, порівняно із минулим та позаминулим роком, не змінилася. Можливо, хтось пам’ятає, як довго свого часу у нас продавалися узбецькі Matiz та Nexia минулих років випуску. Зараз – схожа ситуація.

Так само не змінилася ціна на узбецький Chevrolet Aveo – Ravon Nexia R3. І це – теж автомобілі 2020 року виробництва.

А от Ravon R4 – подорожчав, хоча технічно, він майже такий самий, як і R3. Тільки в оновленому кузові. Та все одно цей автомобіль займає третю позицію серед найдоступніших у нас нових моделей.

Тобто, на сьогодні, перша трійка найдоступніших моделей в Україні – це узбекські моделі минулих років. А одразу за ними йдуть французи.

Хоча модель Renault Sandero, порівняно із минулим роком, подорожчала майже на 100 тис. грн, вона залишилася у переліку найдоступніших. Проте, як і інші моделі французької марки, Sandero нині у дефіциті. Тобто – її треба шукати. І поки що можна знайти.

Минулорічну позицію Chery Tiggo2 зайняв Chevrolet Spark. Це – оновлений Ravon R2 із “метеликом” Chevi та двигуном майже такої ж потужності. Але дорожчий. У нас пропонуються авто 2021 р.в.

Renault Logan. Ця модель також подорожчала. Проте, частину такого здорожчання, як і у випадку із Sandero, можна віднести на відсутність знижки за програмою “Рено Бонус”, а також – на змiну курсу євро.

Трохи подорожчав, порівняно із минулим роком, китайський кроссовер JAC JS2. Фактично він зараз став альтернативою Tiggo2.

Збільшилася вартість і оновленого узбецького Aveo – Chevrolet Nexia. Хоча – це також моделі виготовлені та завезені до України ще у минулому році.

Порівняно із минулим роком подорожчав і узбецький Chevrolet Cobalt. Ця модель має таку ж технічну основу, як і Nexia, і також вироблена та завезена до України у 2021 р.

Трохи подорожчав, але є на складі в Україні перевірений часом французький седан Peugeot 301.

До переліку найдоступніших цього року потрапив і чеський хетчбек Skoda Fabia із двигуном на 80 конячок. Для такого невеликого міського автомобіля їх цілком вистачає.

Так само є на складі і технічний родич 301-го французького Лева – практичний Citroen C-Elysee. На відміну від інших авто, ціни на ці французькі моделі ми вказуємо не зі старту, а із тих, які наявні в Україні. Теоретично, вони у базових версій можуть бути ще нижчі.

ТОП-10+ найдоступніших нових автомобілів в Україні.Джерело autoconsulting.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти