Назвали топ-5 найбезпечніших автомобілів для поїздок Україною

Автомобільні експерти склали список найбезпечніших і найнадійніших моделей машин, які ідеально підійдуть для подорожей.

Chevrolet Bolt EV.

Ця модель є одночасно безпечною та економічною, але має високу ціну, яка починається від 30 тисяч доларів. Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) поставила Chevrolet Bolt оцінку 5,0 із 5,0 за загальну безпеку. NHTSA також дала йому 4,0 на фронтальне зіткнення, 5,0 на тесті бічного удару та 5,0 на тесті на перекидання. Загалом, це одна з найбезпечніших машин.

Toyota Prius.

Це гібридний автомобіль, який працює як на бензині, так і на електроенергії. У середньому він коштує близько 25 тисяч доларів. Prius є одночасно надійним та безпечним транспортним засобом для тривалих поїздок на автомобілі по всій країні. NHTSA поставила Prius оцінку 5.0. Він набрав 4,0 на фронтальному зіткненні, 4,0 на тестуванні на перекидання та 5,0 на бічному ударі.

Honda HR-V.

Одна з найдешевших машин у цьому списку, яка в середньому коштує близько 24 тисяч доларів. Якщо ви подорожуєте з обмеженим бюджетом, але все-таки потрібен надійний та комфортний автомобіль, щоб проїхати країною, то Honda HR-V EX 2020 – те, що потрібно.

Subaru Crosstrek Limited.

Цей японець має середню ціну 26 тисяч доларів і відрізняється своїм комфортом та задоволенням від їзди на ньому.
Автомобіль отримав 5,0 з 5,0 балів за загальну безпеку, 4,0 у тестуванні на фронтальне зіткнення, 4,0 у тесті на перекидання та 5,0 у тесті на бічний удар.

Ford Mustang GT.

Як і всі машини з цього списку, Ford Mustang GT має 5.0-зірковий рейтинг краш-тестів на Kelley Blue Book. Це означає, що він отримав 5,0 зірок від NHTSA за фронтальне зіткнення, бічний удар та перекидання.Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти