Зеленський пояснив, чому не можна зупиняти ремонт доріг під час війни

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками компаній-підрядників будівництва автомобільних доріг в Україні. Обговорили особливості спорудження інфраструктурних об’єктів в умовах повномасштабної російської агресії.

Зеленський висловив подяку за те, що компанії продовжують працювати в Україні навіть після вторгнення РФ, а також за допомогу й підтримку в підготовці оборони українських міст і мережі автодоріг.

“Усі потужні будівельні компанії все це робили”, – зауважив президент.

Він наголосив, шо важливо реалізувати план, який передбачає будівництво об’єктів інфраструктури згідно з вимогами воєнного часу.

“Сьогодні інфраструктура стає галуззю не комфорту, а необхідності та обороноздатності держави через те, що є і зброя, і зерно, і металургія. Що стосується залізниці, доріг, мостів та тунелів, то нам потрібно перейти до максимально безпечного процесу, щоб ми були готові до будь-яких ударів ракет і блокувань”, – пояснив Зеленський.

Заступник голови “Укравтодору” Андрій Івко пояснив, на відновлення автодоріг ще потрібно буде витратити 900 млрд гривень, ці гроші збираються брати з заморожених активів Росії. Відновлення триватиме близько чотирьох років, але базові інфраструктурні елементи в “Укравтодорі” обіцяють відновити вже через рік-півтора.

Насамперед відновлюють дороги, які з’єднують облцентри з маленькими населеними пунктами, це узгоджується з ВСУ. Також спочатку відбудовуються гуманітарні дороги, такі як Київ – Чоп, Київ – Харків, Київ – Чернігів.Джерело ukraine.segodnya.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти