В “Укравтодорі” розповіли, як ремонтуватимуть дороги за рахунок РФ

Заступник голови “Укравтодору” Андрій Івко заявив, що відновлення доріг коштуватиме Україні 900 млрд грн, а гроші збираються брати із заморожених активів Росії.

Відновлення триватиме близько чотирьох років, але базові інфраструктурні елементи в “Укравтодорі” обіцяють відновити вже через рік-півтора.

“Житомирська траса істотно не була пошкоджена, там прибирали сміття і техніку. Це дорога Київ-Чоп через Житомир. Тут є місто Стоянка, де відновили тимчасову переправу через два тижні, вже в травні запрацювала ліва смуга мосту, а зараз триває відновлення правої смуги, яку відновимо до жовтня”, – розповів Андрій Івко.

Як повідомив заступник голови “Укравтодору”, в першу чергу відновлюють дороги, які з’єднують облцентри з маленькими населеними пунктами, це узгоджується з ВСУ. Також спочатку відбудовуються гуманітарні дороги, такі як Київ-Чоп, Київ-Харків, Київ-Чернігів.

У цьому нелегкому процесі допомагає Україні Чехія.

“Чехія передала два тимчасових мости – на опорах складаємо “лего-міст”, по якому будуть рухатися автомобілі, один такий міст ми будемо монтувати в Київській області, ще дадуть два мости”, – розповів Андрій Івко.Джерело zn.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти