Водіям розповіли, як розрахувати бюджет подорожі на автомобілі

Туристичний портал Dip.org.ua розповів, як скласти бюджет автоподорожі і на що слід звернути увагу.

Збираючись у подорож автомобілем, слід скласти план витрат. До нього включаються такі пункти:

Витрати на паливо

Потрібно розрахувати відстань між основними точками маршруту. Заздалегідь слід отримати інформацію про трасу, якою будете їхати, чи не ведуться там ремонтні роботи. Далі визначається середня витрата палива та обчислюється загальна кількість літрів бензину чи дизеля на всю подорож. Важливо врахувати, чи будуть зустрічатися на шляху прямування платні дороги та переправи.

Витрати на харчування

У цьому пункті враховують, скільки разів доведеться перекусити у придорожніх кафе, а також витрати на харчування. Продукти потрібно буде взяти з собою в дорогу, на це теж слід залишити кошти.

Витрати на проживання

Якщо запланований наметовий відпочинок, то цей пункт буде найбільш економічним. Також слід передбачити, чи доведеться зупинятись у готелі на шляху до місця відпочинку. Всі пункти зупинок для відпочинку, по можливості, потрібно передбачити, скориставшись інтернет-ресурсами.

Витрати на розваги.

Якщо планується відвідування визначних пам’яток, розважальних центрів, заповідників, слід відкласти кошти на ці цілі.

Непередбачувані витрати

Необхідно мати при собі запас грошей на екстрений випадок. Це може бути дрібний ремонт, купівля ліків, одягу, робочих рідин для авто, витрати на платні паркування.

При собі краще мати не лише банківські картки, а заздалегідь слід зняти готівку, не виключено, що карти в дорозі прийматимуть не скрізь.Джерело avtodream.org
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти