В Україні ціни на пальне зростуть: як вмістити у бак максимум?

Більша частина водії знають, що насправді майже в кожен автомобіль можна заправити пального на кілька літрів більше, ніж записано у заводському мануалі. Але для цього треба вжити деяких додаткових заходів.

У сучасних бензобаках вгорі утворюються “кишені”, де тримається повітря. Якщо дати йому повільно вийти, ці порожнини можна заповнити пальним.

Для того, щоб залити дорогоцінні літри в бак, переробляти щось в машині або виготовляти якісь пристрої не треба. Справа лише у правильних діях при заправці, причому іноді все залежить від заправника АЗС.

Після “відстрілу” пістолету через заповнення бака на паспортну ємність подавайте пальне повільно. Тримайте спуск пістолета так, щоб пальне лилося безперервно тонкою цівкою. При тому не давайте колонці відключитися – і так аж поки не побачите рівень пального у горловині.

Іноді допомагає покачування машини – це виганяє повітря, яке заважає наповнювати бак рідиною.

Іноді простіше забезпечити повільну заправку бака, якщо робити це з каністри. Але для цього потрібно мати лійку, іноді – суто “євро”-типу.

Зайві літр-півтора у деяких моделей можна вмістити, якщо розташувати машину як мінімум горизонтально, а то й з нахилом на протилежний від горловини бака бік.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти