Назвали найпопулярніші міфи про дизельний двигун, в які вірять водії

Ставлення до дизельних двигунів у більшості власників легкових машин ґрунтується на уявленнях 20-30-річної давності, коли мало не єдиною перевагою таких моторів була економічність. Тому сьогодні спробуємо розвіяти деякі міфи, які стосуються дизельних двигунів внутрішнього згоряння.

Забруднення навколишнього середовища

Дизельні двигуни справді мають трохи більше шкідливих викидів, ніж бензинові, але в сучасному світі ця різниця зводиться нанівець. Вся річ у тім, що зараз всі дизельні мотори обов’язково комплектуються фільтрами сажі, які не допускають забруднення навколишнього середовища вище встановлених норм.

Поганий запуск при мінусових температурах

З цією проблемою могли стикатися багато власників дизельних авто, але в минулому. Нині переважна більшість автовиробників впроваджує у свої дизельні авто функцію попереднього прогріву двигуна, що дозволяє зробити зимовий пуск таким самим легким, як і літній.

Динаміка дизельних автомобілів поступається бензиновим

В певній мірі це твердження правильне, тому що дизельний двигун насамперед налаштований на потужність, а не божевільну динаміку. Сьогодні ж момент розгону дизельних двигунів вдалося трохи покращити шляхом додавання турбіни. Таким чином більший крутний момент дозволяє дизельним двигунам їхати на рівні бензинового.

Економічність

Дизельні двигуни дійсно споживають трохи менше палива у порівнянні з бензиновими двигунами. Але, якщо враховувати не тільки сухі цифри в літрах, а й загальні витрати на обслуговування двигуна, то менша витрата з надлишком компенсується більш дорогим обслуговуванням дизельних двигунів.

Шумність роботи

Дизельний двигун, особливо на старих авто, відразу чути, адже спалення палива відбувається внаслідок стиснення, а не шляхом подачі іскри. Так, всередині двигуна виникають особливі шуми, які не властиві звичайним бензиновим моторам.

Завдяки хорошій шумоізоляції та інноваційним технологіям при створенні двигуна, нові авто з дизельними силовими установками вже не настільки галасливі, як їхні попередники.Джерело auto.bigmir.net
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти