Працює безвідмовно: топ-5 порад, як вибратися зі снігового замету

Україну замело. Двори, дороги та “дешеві” стоянки засипані снігом. І кожен водій, якому, всупереч порадам автоекспертів, “не терпиться” поїхати в таку погоду, стикається з проблемою: як витягти автомобіль із кучугури?

Експерти пропонують до вашої уваги кілька перевірених лайфхаків, які допоможуть визволити автомобіль зі снігового полону.

Розкопайте машину та розчистіть сніг

Найпоширеніший спосіб. Вийшовши зранку у двір, багато водіїв виявляють, що їхні машини буквально потопають у снігових заметах. Те саме стосується ситуацій, коли автомобіль з’їхав з дороги на узбіччя, де багато снігу. У такому разі єдиний вихід – розкопати сніг.

Якщо машина повністю “втопла”, а тим більше якщо снігові замети не дозволяють виїхати, доведеться скористатися лопатою. Очищати сніг на машині можна щіткою або скребком. Щоб машина поїхала, потрібно відкопати як мінімум колесо та бампер. Тоді опір буде меншим.

Плавно рухайтесь назад

Якщо водій заїхав машиною в товсту кучугуру і далі їхати не можна, потрібно задкувати. В ідеалі потрібно спробувати проїхати стежкою, залишеною машиною. Але це потрібно робити дуже плавно.

До речі, плавний хід – запорука успішного виходу із замету. Багато хто робить помилку, починаючи “газувати”. Це призводить лише до того, що автомобіль ще більше заривається в кучугуру.

Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти