Названо кращі автомобілі з пробігом, що мають надійні двигуни та електроніку

Незважаючи на збільшення витрат на обслуговування вживаних автомобілів, на ринку представлені варіанти, які досі вигідні в плані експлуатації. Які моделі варто розглядати, розповів директор автосервісу, повідомляє Wheel News.

Він визнає найбільш перспективними машини віком три роки та молодше:

Nissan Qashqai II;

Toyota RAV4 IV (після рестайлінгу);

Volkswagen Tiguan II;

Ford Kuga II (після рестайлінгу).

Ці автомобілі не страждають від проблем з трансмісією, збоїв в електроніці та бортових комп’ютерах, не мають проблем із замками та дверима. Отже, ремонт їх у більшості випадків не вимагатиме значних витрат.

Серед автомобілів віком п’ять років фахівець виділив Toyota Corolla, Mazda 6, Toyota Camry, Honda Accord та Volkswagen Passat. На його думку, завдяки надійності та стійкості до експлуатації, ці машини завдають рідкісних незручностей власникам. Вони зберігають високу ринкову цінність та рідко вимагають серйозного ремонту.

Що стосується автомобілів віком 10 років, експерт вважає, що бренди Toyota, Mitsubishi, Honda та Nissan найбільш вигідні з погляду обслуговування. Наприклад, він виділив Toyota Corolla, яка може успішно пройти сотні тисячі кілометрів без серйозних дефектів.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти